Вибираємо декоративні кущі для саду правильно: поради для новачків

При оформленні власної ділянки чи саду потрібно ретельно вибрати кущі, які будуть доповнювати інші рослини та створювати красиву загальну картину.

При виборі декоративних кущів або дерев для вашого саду потрібно знати, чи буде обрана вами рослина гармонійно поєднуватися з іншими. Для різних розмірів саду є різні рекомендації щодо підбору та висадки кущів: якщо ваш сад невеликий, важливо ретельно стежити за термінами цвітіння тих чи інших рослин. Найкраще поєднувати ті види, які будуть цвісти по черзі. Власникам великої ділянки пощастило більше, адже можна поєднувати більше видів кущів та створювати прекрасні композиції. В такому випадку вам краще вибирати ті чагарники, які будуть «жити» в різні пори року, щоб ваш сад завжди був красивим та наповненим квітучими рослинами. Також обов'язково потрібно звертати увагу на те, однорічні чи багаторічні обрані вами рослини.

Які купити декоративні кущі для саду? Вибір дуже великий, розглянемо найпоширеніші види декоративних кущів.

Першою рослиною, що зацвітає на початку весни, є форзиція. Вона має дрібні жовті квіти, які на фоні ще не розталого снігу виглядають дуже неочікувано та красиво. Такий варіант ідеально підійде для власників заміських будинків.

Ранньою рослиною є і вейгела — це красивий чагарник, який привертає увагу своєю висотою, що може досягати 3-х метрів, невибагливістю та цвітінням двічі на рік.

Декоративна рослина спірея (деякі види: Вангутта, альпійська спірея) зацвітає пізньої весни. Такі рослини є невисокими, з витонченим листям та білими або рожевими суцвіттями. Добре піддаються стрижці.

Рододендрони — красиві чагарники, що вкриті суцільним килимком з квітів, люблять м'який клімат. Такі рослини вимагають ретельного догляду та ростуть лише на кислотному грунті, тому, якщо ви не готові «гратися» з рослинами, краще зупинити свій вибір на більш невибагливих чагарниках.

Найбільш яскравим та красивим типом рослин є японська айва. Така культура морозостійка, має яскраві, соковиті рожеві або червоні квіти, що неймовірно красиво виглядають в поєднанні із зеленими листками.

Якщо ж ви шукаєте багаторічну красиву рослину — обирайте гортензію. Багато садівників люблять цю рослину за її невибагливість: ви можете висадити гортензію як в тіні, так і під сонцем. Головне — вчасно підливати рослину, тоді вона буде радувати вас своїми красивими квітами впродовж усього року.

Ще одним із «сімейства невибагливих рослин» є бузок. Цей чагарник — відмінний вибір для будь-якого садівника, адже він стійкий до морозів, посух та простий у догляді. Також великою перевагою бузку є швидке зростання крони.

Садові декоративні чагарники — це чудовий спосіб створити новий інтер'єр в саду або ж доповнити його новими видами рослин.

Ми пропонуємо купити саджанці чагарників в розпліднику «Шкілка Кам'янецька» за доступними цінами. На нашому сайті представлені класичні та ексклюзивні декоративні чагарники нашого виробництва в поєднанні з найкращими пропозиціями передових польських розплідників.

Вдосконалюйте свій сад за допомогою наших красивих кущів!